1. Vyberte druh kontroly

Zmena termínu alebo zrušenie objednávky V prípade, že chcete rušiť objednávku alebo zmeniť dohodnutý termín, prípadne Vám nevyhovuje rozsah voľných termínov, kontaktujte nás prosím telefonicky

2. Vyberte si termín3. Vaše údaje

Druh kontroly:

Technická kontrola:

-

Emisná kontrola:

-

Kontrola originality:

-

Identifikačné údaje zákazníka

Mobilné číslo v tvare 0903123456

V prípade, že chcete rušiť objednávku alebo zmeniť dohodnutý termín, prípadne Vám nevyhovuje rozsah voľných termínov, kontaktujte nás prosím telefonicky

Na každý termín je možné objednať viac zákazníkov, ak vami vybraný termín po potvrdení objednávky stále svieti ako voľný, neobjednávajte sa znova, prosím.

UPOZORNENIE

Prosíme ctených zákazníkov, aby pri vypisovaní objednávky na technickú, resp. emisnú kontrolu uvádzali vždy iba skutočné údaje o vozidle a vypĺňali svoju objednávku (rezerváciu) zodpovedne a pravdivo, t.j. presne podľa údajov uvedených v osvedčení o evidencii konkrétneho vozidla, ktoré sa má podrobiť kontrole. Predídete tak prípadným nedorozumeniam pri návšteve našej STK.

Zároveň Vás upozorňujeme, že nesprávne vypísaná objednávka (napríklad nesprávne uvedené evidenčé číslo vozidla – ŠPZ, značka, či druh vozidla, alebo nepravdivé kontaktné údaje), môže byť dôvodom na nevykonanie technickej, resp. emisnej kontroly v požadovanom termíne, ale aj na odstránenie takejto objednávky zo systému.

Objednávkový systém uvedený na našej stránke slúži výhradne pre objednávanie, rezerváciu termínov pre reálne (skutočné) vozidlá.

 

Kliknutím na „Odoslať objednávku“ prehlasujete, že vami uvedené údaje sú správne a pravdivé a že ste sa oboznámili s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú dostupné TU.

Odosielam formulár